O mnie

Monter to firma specjalizująca się w naprawach aut wszystkich marek. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.
Jako prężnie rozwijająca się firma stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług, naszym podstawowym celem jest satysfakcja każdego klienta z wykonanej usługi. Posiadamy długoletnie doświadczenie, pasję, zaangażowanie oraz atrakcyjne ceny. Gwarantujemy usługi, które będą wykonane szybko i rzetelnie. Doradzimy Ci także jak należy prawidło dbać o auto, by unikać niespodziewanych awarii. Do naszego warsztatu samochodowego, który znajduje się na terenie Ostrowi Mazowieckiej z pewnością trafisz bez żadnego problemu. Zaufaj doświadczeniu i powierz swój pojazd naszej firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasz mechanik to pasjonat i ogromny fan motoryzacji. Od lat w ramach hobby zajmuje się konstruowaniem różnego rodzaju pojazdów od podstaw, dlatego samochody nie mają przed nim tajemnic. Ciągle poszerza swoją wiedzę, którą nabył przez lata, aby być jeszcze lepszym w tym co robi. Samochodom poświęca zawsze wiele uwagi i zaangażowania, dlatego, gdy już odbierzesz swoje auto od tego mechanika w Ostrowi Mazowieckiej, na pewno będziesz usatysfakcjonowany z wykonanej pracy.

Naprawa aut w Ostrowi Mazowieckiej

Mechanika Pojazdowa Monter to solidna firma oferująca takie usługi jak naprawa samochodów Ostrów Mazowiecka. W przypadku awarii Twojego auta, zajmiemy się kompleksowym serwisem pojazdu. Proponowana naprawa pojazdów na terenie Ostrowi Mazowieckiej nie ogranicza się tylko do samochodów osobowych. Każda naprawa samochodów w Ostrowi Maz przeprowadzana jest przez rzetelnego oraz doświadczonego mechanika samochodowego, który zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta. Jeżeli więc posiadasz pojazd, który wymaga renowacji, zgłoś się do nas, a z pewnością będziesz zadowolony.